Naše služby

Zařídíme sváteční i tématickou výzdobu pro jakoukoliv příležitost s rozličnými motivy ve 2D nebo 3D provedení. Zdarma vytváříme grafické návrhy dle konkrétních přání a požadavků zákazníka, který si tak může udělat lepší představu, jak bude konečná výzdoba ve skutečnosti vypadat. Od návrhu až k realizaci přistupujeme individuálně k jednotlivým projektům, tudíž Vaše výzdoba bude zaručeně jedinečná.

Vánoční dekorace

Bohatá výzdoba k Vánocům neodmyslitelně patří. Pomůžeme Vám vytvořit kouzelnou sváteční atmosféru a proměníme Vaše prostory v tu nejkrásnější zimní pohádku. Naše vánoční dekorace jsou vytvářeny na míru a jsou jedinečné, respektují prostor, ve kterém jsou umístěny, i nároky zákazníků. Nabízíme širokou škálu vánoční výzdoby od světelné výzdoby na veřejné osvětlení přes vánoční stromy, vánoční girlandy, světelné závěsy a LED rampouchy, 3D světelné motivy až po dekorační prvky z jehličí, plastové ozdoby či látkové dekorace.Města a obce

Veřejné osvětlení vyzdobené krásnými vánočními motivy vloček, hvězd, zvonků. Girlandy, vánoční stromy s množstvím ozdob, světel a dárků. Osvětlení náměstí, budov, ulic, parků, kašen a dalších veřejných prostranstvích. To vše jsou symboly navozující atmosféru Vánoc. To vše jsou vánoční dekorace v ulicích obcí podle nás. Jak Vy si představujete vánoční aranžmá města? Sdělte nám svou představu a my uskutečníme jakékoli přání.

Obchodní centra

Vánoční dekorace a obchodní centra patří neodmyslitelně k sobě. Nechte nás vytvořit ve Vašem centru originální vánoční dekorace, které zpříjemní zákazníkům nakupování a vánoční pohodu. Naše společnost každoročně dotváří vánoční atmosféru svými produkty od světelných kabelů až po 3D dekorace a dětské koutky.

Komerční objekty

Banky, business centra, obchodní pasáže, autosalony, čerpací stanice a další společnosti v posledních letech také objevují kouzlo profesionální vánoční výzdoby. Využijte naší nabídky a nechte si osvětlit objekt dle vlastního přání.

Rodinné domy

Vánoční osvětlení rodinných domů se objevuje stále více. Světelná výzdoba a dekorace v různém provedení jsou velmi oblíbené z důvodů minimální spotřeby elektrické energie a pro své ekologické a moderní řešení. Nejoblíbenější produkty na osvětlení fasád domů jsou světelné krápníky a řetězy na osvětlení stromů. Pořiďte si i Vy vánoční světelné dekorace rodinných domů a jejich zahrad.

Vánoční osvětlení na klíč

Adventní výzdoba se liší vzhledem, funkčností a mnoha dalšími aspekty. Proto není vždy jednoduché sladit vánoční dekoraci do jednoho působivého celku. Chcete profesionální vánoční výzdobu a o nic se nestarat? Kontaktujte nás.


Sezónní výzdoba

Zimní výzdoba

Zimní dekorace představujeme v řadě zimních 3D a 2D motivů, například ledové kostky, vločky, rampouchy, ledopády, umělý sníh, iglú, lední medvědi, tuleni, sněhuláci a mnoho jiných. To vše Vám nabízíme z našeho bohatého sortimentu zimních dekorací. Originální zimní výzdobu Vám navrhneme zcela zdarma.

Jarní výzdoba

Každý z nás se během zimy těší na jaro, jeho svěží zeleň a nádherné barvy a vítá první květinové posly. Nemusíte však jen čekat, až jaro vyraší v parku nebo na zahradě. Připravte si včas jarní dekorace a zlepšete náladu Vašich zákazníků. Stačí několik motivů jarní výzdoby jako například tráva, květiny, větvičky, listy, ovoce, motýli, včely, zvířátka a jaro k vám přijde rychleji.

Letní výzdoba

Léto je plné ovoce, květin, grilování, koupání a slunce. Zpříjemněte letní vedra svým zákazníkům veselou letní výzdobou.

Podzimní výzdoba

Mezi tradiční symboly podzimu patří například barevné listí, létající draci, zvířátka z kaštanů, červená jablka, dýně, ořechy a houby. Významnou událostí v tomto období je nový školní rok nebo Halloween, viz tématické dekorace.


Tématická výzdoba

Valentýnská výzdoba

Vytvořte svým zákazníkům hezký den svatého Valentýna. Valentýnská dekorace nabízí širokou nabídku motivů: srdíčka, srdce, květiny a jiné 2D i prostorové dekorace světelné, papírové, sisalové nebo z dalších různých materiálů, například dekorace z peří, 3D motivy s růžemi … Stejně jako ostatní dekorace, i dekorace na valentýnské téma vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka. Tímto Vám zaručujeme originální a poutavou valentýnskou výzdobu pro Vaše prostory. Grafický návrh pro Vás zpracujeme zcela zdarma.

Velikonoční výzdoba

Velikonoční svátky jsou po Vánocích naším druhým nejvýznamnějším svátečním obdobím. Nabízíme Vám 3D a 2D velikonoční motivy jako jsou například vejce, skořápky, velikonoční zajíci, velikonoční kuřata, velikonoční beránky, pomlázky, květinové koule, dekorované břízy. Velikonoční výzdoba od nás je jedinečná svou originalitou, ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Navíc Vám zdarma zpracujeme grafické návrhy.

Začátek školního roku

Významnou událostí podzimu je nový školní rok. Na zakázku Vám vyrobíme například obří školní pomůcky, aktovky, učebnice, tabule nebo počítadla.

Halloweenská výzdoba

Halloween je pro nás poměrně nový svátek oblíbený především u dětí. Tradičním halloweenským vzorem jsou samozřejmě dýně, pavouci, netopýři, strašidla nebo halloweenské stromečky. Sychravé podzimní počasí je jako stvořené pro halloweenské strašidelné masky, zapálené dýně a oslavy vskutku magické.


3D dekorace a dětské koutky

Realizujeme kouzelné dětské koutky pro obchodní centra, veřejná prostranství, hřiště, zábavní parky či zahrady. Respektujeme Vaše přání tématizace do jakéhokoli ročního období a formy s množstvím atrakcí a doplňků. Dětský koutek dokážeme vyrobit v jakékoli podobě, například v rostlinných, zvířecích, technických a dalších stylech.

Vytvoříme příjemné prostředí pro restaurace, kavárny, kluby, prodejny, hotely či zábavní parky odpovídající všem individuálním požadavkům. Náš odborný tým zajistí kompletní servis služeb, od 3D návrhů a výkresové vizualizace až po samotnou realizaci na místě.
Pronájem vánoční dekorace

Pro města, obce i obchodní centra a další zákazníky, kteří nemohou do vánoční výzdoby nebo osvětlení vánočního stromu či veřejného osvětlení investovat potřebné prostředky, nabízíme nyní řešení pronájmem všech dekorací z naší nabídky. Vzhledem k individuálním potřebám se cena pronájmu dekorací odvíjí až od konkrétních potřeb. Nabízíme Vám kompletní servis a odbornou konzultaci při výběru dekorů a světelných řetězů na stromy.


Pronájem vánoční výzdoby i sezónních dekorací přináší také několik výhod:

  • Vánoční výzdoba může být každý rok jiná – lidé to ocení a budete tím výjimeční.
  • Vánoční dekorace nemusíte udržovat, opravovat ani skladovat, vše uděláme za Vás.
  • Moderní světelná LED výzdoba oproti staré žárovkové Vám šetří náklady za elektřinu.
  • Veškeré produkty vánočních dekorací které pronajímáme, jsou naprosto bezpečné.
  • Pronájem dekorací a ozdob můžete využít v rámci celé České republiky.

Grafické návrhy

Rádi za Vámi přijedeme a navrhneme výzdobu, která Vás nejvíc zaujme. Grafické návrhy jsou zcela zdarma v digitální i tištěné podobě. Zákazník si tak může udělat lepší představu, jak bude zvolená výzdoba ve skutečnosti vypadat. Od návrhu až k realizaci nabízíme dekorace pro všechny příležitosti.

Navštíví Vás náš obchodní zástupce, který Vám předá náš katalog dekorů a světelných řetězů, případě předvede vzorky vybraného zboží a ochotně Vám poradí. Pořídí fotografie konkrétního objektu a po zhotovení dodá návrhy výzdoby. Servis po celé České republice.
Montáž výzdoby

Montáže i demontáže probíhají ve Vámi určených časech. Výzdobu navrhneme, připravíme potřebné komponenty, nainstalujeme a zajistíme optimální provoz. Provádíme montáže pro vánoční výzdobu veřejného osvětlení, venkovní vánoční dekorace, vnitřní sezónní výzdobu, slavnostní nasvětlení interiéru i exteriéru. Budeme s Vámi konzultovat výtvarné řešení a možnosti osvětlovacích prvků.

Zajistíme provedení kabeláže a nosných materiálů. Použité materiály a produkty splňují veškeré normy EU. Naše zkušené týmy operují po celé České republice. Montáž i demontáž sezónní nebo vánoční dekorace provádějí proškolení zaměstnanci s potřebnými atesty. V rámci našich služeb poskytujeme nonstop servis a opravu do 24 hodin. Po demontáži můžete vánoční dekorace uskladnit v našich prostorách.