Pronájem vánoční dekorace

Pro města, obce i obchodní centra a další zákazníky, kteří nemohou do vánoční výzdoby nebo osvětlení vánočního stromu či veřejného osvětlení investovat potřebné prostředky, nabízíme nyní řešení pronájmem všech dekorací z naší nabídky. Vzhledem k individuálním potřebám se cena pronájmu dekorací odvíjí až od konkrétních potřeb. Nabízíme Vám kompletní servis a odbornou konzultaci při výběru dekorů a světelných řetězů na stromy.
 
Zdarma vytváříme grafické návrhy dle konkrétních přání a požadavků zákazníka, který si tak může udělat lepší představu, jak bude konečná výzdoba ve skutečnosti vypadat. Od návrhu až k realizaci přistupujeme profesionálně k jednotlivým projektům. Rádi za Vámi přijedeme a navrhneme výzdobu, která Vás nejvíc zaujme. Kontaktujte nás a my se Vám o Vaši vánoční výzdobu postaráme. Podívejte se na naše hotové realizace.
Pronájem vánoční výzdoby i sezónních dekorací přináší také několik výhod:

  • Vánoční výzdoba může být každý rok jiná – lidé to ocení a budete tím výjimeční.
  • Vánoční dekorace nemusíte udržovat, opravovat ani skladovat, vše uděláme za Vás.
  • Moderní světelná LED výzdoba oproti staré žárovkové Vám šetří náklady za elektřinu.
  • Veškeré produkty vánočních dekorací které pronajímáme, jsou naprosto bezpečné.
  • Pronájem dekorací a ozdob můžete využít v rámci celé České republiky.
  •  
    Města a obce, Obchodní centra, firmy a domy, blachere ve světě, dětské koutky, sezónní dekorace, Společnost Blachere Illumination, specializující se na Vánoční dekorace a jinou světelnou výzdobu vytvořila po celém světě několik dceřiných společností, které jsou 100% Blachere a zaměstnávají více než 100 lidí. Taktéž spolupracují se svými dlouholetými distrib utory. Díky úzké spolupráci s distrib utory se již před lety produkty firmy Blachere rozšířily i do České republiky. V roce 2013 se firma AZ -dekorace stala jednou z těchto dceřinných společností a oficiálně tak vznikla pobočka Blachere-Illuminati on CZ s.r.o.. Vznik této pobočky zajisti l zákazníkům lepší ceny, okamžitý servis, profesionalitu a silné zázemí. Skupina Blachere již 40 let přináší kreativní a originální řešení pro slavnostní osvětlení měst, obcí, nákupních center, firem a budov. Sama mateřská společnost je moderní firmou udávající trendy do budoucnosti slavnostního a vánočního osvětlení. Využívá moderní technologie v oblastech energetiky, materiálů ale také ekologie. Investuje značné prostředky do vývoje vlastních zařízení. Na základě těchto zkušeností se společnost snaží podporovat produkty LED s nízkou spotřebou energie a tak napomáhat k ochraně životního prostředí i pro budoucí generace. 100% dekorací v nabídce je výhradně typu LED . Mezi významné projekty společnosti Blachere Illumination patří mimo jiné i kompletní vyzdobení ulice Champs Elysées v Paříži, ulice Vídně či Bratislavy, obří projekty v Miláně, Monaku, Soulu či nasvícení Eiffelovy věže. Díky své nákupní síle může společnost Blachere Illumination nabídnout produkty za ceny schopné konkurence v rámci celé Evropy. Správným řízením výrobních procesů optimalizuje ceny pro zákazníky za udržení nejvyšší kvality a skvělého designu. Blachere-Illuminati on CZ svým klientům nabízí možnost prodeje, a zároveň také pronájmu dekorací jakožto zajímavou alternati vu pro jedinečné vánoční osvětlení bez nutnosti větších investi c. Tým Blachere Illumination CZ zajišťuje uskladnění, dopravu, montáž i následný servis a celkové monit orování projektu. Zajišťujeme vánoční výzdobu a dekorace pro města, obce, obchodní centra, komerční objekty či rodinné domy. Nabízíme LED světelné dekory na veřejné osvětlení, převěsy do ulic, světelné řetězy, žárovky, kabely, závěsy či stromy. Poskytujeme také 3D dekorace, tématickou a sezónní výzdobu. Vánoční dekorace, vánoce, sezónní výzdoba i tematické dekorace pro obchodní centra, obce, interiéry i exteriéry budov a domů. Kompletně od grafického návrhu po odbornou instalaci. dekorace, výzdoba, 3D dekorace, plastové ozdoby, vánoční dekorace, venkovní dekorace, vánoce, velikonoce, Halloween, LED dekorace, slavnostní osvětlení, světelné kabely, světelné řetezy, vánoční výzdoba, výzdoba města, dekorační prvky, výzdoba exteriérů, světelná výzdoba na Vánoce, vánoční dekorace,
    © Blachere-Illumination CZ s.r.o. www.blachere-illuminations.cz guests, created by UNO