Valentýnská výzdoba

Vytvořte svým zákazníkům hezký den svatého Valentýna. Valentýnská dekorace nabízí širokou nabídku motivů: srdíčka, srdce, květiny a jiné 2D i prostorové dekorace světelné, papírové, sisalové nebo z dalších různých materiálů, například dekorace z peří, 3D motivy s růžemi … Stejně jako ostatní dekorace i dekorace na valentýnské téma vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka. Tímto Vám zaručujeme originální a poutavou valentýnskou výzdobu pro Vaše prostory. Grafický návrh pro Vás zpracujeme zcela zdarma.
 
Velikonoční výzdoba

Velikonoční svátky jsou po Vánocích naším druhým nejvýznamnějším svátečním obdobím. Nabízíme Vám 3D a 2D velikonoční motivy jako jsou například vejce, skořápky, velikonoční zajíci, velikonoční kuřata, velikonoční beránky, pomlázky, květinové koule, dekorované břízy. Velikonoční výzdoba od nás je jedinečná svou originalitou, ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Navíc Vám zdarma zpracujeme grafické návrhy.
     
Halloweenská výzdoba

Halloween je pro nás poměrně nový svátek oblíbený především u dětí. Tradičním halloweenským vzorem jsou samozřejmě dýně, pavouci, netopýři, strašidla nebo halloweenské stromečky. Sychravé podzimní počasí je jako stvořené pro halloweenské strašidelné masky, zapálené dýně a oslavy vskutku magické.
 
Začátek školního roku

Významnou událostí podzimu je nový školní rok. Na zakázku Vám vyrobíme například obří školní pomůcky, aktovky, učebnice, tabule nebo počítadla. 
Města a obce, Obchodní centra, firmy a domy, blachere ve světě, dětské koutky, sezónní dekorace, Společnost Blachere Illumination, specializující se na Vánoční dekorace a jinou světelnou výzdobu vytvořila po celém světě několik dceřiných společností, které jsou 100% Blachere a zaměstnávají více než 100 lidí. Taktéž spolupracují se svými dlouholetými distrib utory. Díky úzké spolupráci s distrib utory se již před lety produkty firmy Blachere rozšířily i do České republiky. V roce 2013 se firma AZ -dekorace stala jednou z těchto dceřinných společností a oficiálně tak vznikla pobočka Blachere-Illuminati on CZ s.r.o.. Vznik této pobočky zajisti l zákazníkům lepší ceny, okamžitý servis, profesionalitu a silné zázemí. Skupina Blachere již 40 let přináší kreativní a originální řešení pro slavnostní osvětlení měst, obcí, nákupních center, firem a budov. Sama mateřská společnost je moderní firmou udávající trendy do budoucnosti slavnostního a vánočního osvětlení. Využívá moderní technologie v oblastech energetiky, materiálů ale také ekologie. Investuje značné prostředky do vývoje vlastních zařízení. Na základě těchto zkušeností se společnost snaží podporovat produkty LED s nízkou spotřebou energie a tak napomáhat k ochraně životního prostředí i pro budoucí generace. 100% dekorací v nabídce je výhradně typu LED . Mezi významné projekty společnosti Blachere Illumination patří mimo jiné i kompletní vyzdobení ulice Champs Elysées v Paříži, ulice Vídně či Bratislavy, obří projekty v Miláně, Monaku, Soulu či nasvícení Eiffelovy věže. Díky své nákupní síle může společnost Blachere Illumination nabídnout produkty za ceny schopné konkurence v rámci celé Evropy. Správným řízením výrobních procesů optimalizuje ceny pro zákazníky za udržení nejvyšší kvality a skvělého designu. Blachere-Illuminati on CZ svým klientům nabízí možnost prodeje, a zároveň také pronájmu dekorací jakožto zajímavou alternati vu pro jedinečné vánoční osvětlení bez nutnosti větších investi c. Tým Blachere Illumination CZ zajišťuje uskladnění, dopravu, montáž i následný servis a celkové monit orování projektu. Zajišťujeme vánoční výzdobu a dekorace pro města, obce, obchodní centra, komerční objekty či rodinné domy. Nabízíme LED světelné dekory na veřejné osvětlení, převěsy do ulic, světelné řetězy, žárovky, kabely, závěsy či stromy. Poskytujeme také 3D dekorace, tématickou a sezónní výzdobu. Vánoční dekorace, vánoce, sezónní výzdoba i tematické dekorace pro obchodní centra, obce, interiéry i exteriéry budov a domů. Kompletně od grafického návrhu po odbornou instalaci. dekorace, výzdoba, 3D dekorace, plastové ozdoby, vánoční dekorace, venkovní dekorace, vánoce, velikonoce, Halloween, LED dekorace, slavnostní osvětlení, světelné kabely, světelné řetezy, vánoční výzdoba, výzdoba města, dekorační prvky, výzdoba exteriérů, světelná výzdoba na Vánoce, vánoční dekorace,
© Blachere-Illumination CZ s.r.o. www.blachere-illuminations.cz guests, created by UNO