Vánoční výzdoba s 40 letou tradicí

Výzdoba o Vánocích může být jemná a decentní, přesto vám pomůže navodit správnou sváteční atmosféru. Naše vánoční dekorace jsou vytvářeny na míru a jsou jedinečné, respektují prostor, ve kterém jsou umístěny i nároky zákazníků. Nabízíme širokou škálu vánoční výzdoby od světelné výzdoby na veřejné osvětlení přes vánoční stromy, vánoční girlandy, světelné závěsy a LED rampouchy, 3D světelné motivy až po dekorační prvky z jehličí, plastové ozdoby či látkové dekorace.
 
Zdarma vytváříme grafické návrhy dle konkrétních přání a požadavků zákazníka, který si tak může udělat lepší představu, jak bude konečná výzdoba ve skutečnosti vypadat. Od návrhu až k realizaci přistupujeme profesionálně k jednotlivým projektům. Rádi za Vámi přijedeme a navrhneme výzdobu, která Vás nejvíc zaujme. Nyní si od nás můžete vánoční dekoraci také pronajmout. Kontaktujte nás a my se Vám o vánoční výzdobu postaráme.

Výzdoba měst a obcí

Veřejné osvětlení vyzdobené krásnými vánočními motivy vloček, hvězd, zvonků. Girlandy, vánoční stromy s množstvím ozdob, světel a dárků. Osvětlení náměstí, budov, ulic, parků, kašen a dalších veřejných prostranstvích. To vše jsou symboly navozující atmosféru Vánoc. To vše jsou vánoční dekorace ulic obcí podle nás. Jak Vy si představujete vánoční aranžmá města? Sdělte nám svou představu a my jakékoliv přání uskutečníme.
 
Výzdoba pro obchodní centra

Vánoční dekorace a obchodní centra patří neodmyslitelně k sobě. Nechte nás vytvořit ve Vašem centru originální vánoční dekorace, které zpříjemní zákazníkům nakupování a vánoční pohodu. Naše společnost každoročně dotváří vánoční atmosféru svými produkty od světelných kabelů až po 3D dekorace a dětské koutky.
     
Vánoční dekorace pro rodinné domy

Vánoční osvětlení rodinných domů se objevuje stále více. Světelná výzdoba a dekorace v různém provedení jsou velmi oblíbené z důvodů minimální spotřeby elektrické energie a pro své ekologické a moderní řešení. Nejoblíbenější produkty na osvětlení fasád domů jsou světelné krápníky a řetězy na osvětlení stromů. Pořiďte si i Vy vánoční světelné dekorace rodinných domů a jejich zahrad.
 
Výzdoba komerčních objektů

Banky, business centra, obchodní pasáže, autosalony, čerpací stanice a další společnosti v posledních letech také objevují kouzlo profesionální vánoční výzdoby. Využijte naší nabídky a nechte si osvětlit objekt dle vlastního přání.
     
Vánoční osvětlení na klíč

Adventní výzdoba se liší vzhledem, funkčností a mnoha dalšími aspekty. Proto není vždy jednoduché sladit vánoční dekoraci do jednoho působivého celku. Chcete profesionální vánoční výzdobu a o nic se nestarat? Kontaktujte nás.
 
 

 
 
Města a obce, Obchodní centra, firmy a domy, blachere ve světě, dětské koutky, sezónní dekorace, Společnost Blachere Illumination, specializující se na Vánoční dekorace a jinou světelnou výzdobu vytvořila po celém světě několik dceřiných společností, které jsou 100% Blachere a zaměstnávají více než 100 lidí. Taktéž spolupracují se svými dlouholetými distrib utory. Díky úzké spolupráci s distrib utory se již před lety produkty firmy Blachere rozšířily i do České republiky. V roce 2013 se firma AZ -dekorace stala jednou z těchto dceřinných společností a oficiálně tak vznikla pobočka Blachere-Illuminati on CZ s.r.o.. Vznik této pobočky zajisti l zákazníkům lepší ceny, okamžitý servis, profesionalitu a silné zázemí. Skupina Blachere již 40 let přináší kreativní a originální řešení pro slavnostní osvětlení měst, obcí, nákupních center, firem a budov. Sama mateřská společnost je moderní firmou udávající trendy do budoucnosti slavnostního a vánočního osvětlení. Využívá moderní technologie v oblastech energetiky, materiálů ale také ekologie. Investuje značné prostředky do vývoje vlastních zařízení. Na základě těchto zkušeností se společnost snaží podporovat produkty LED s nízkou spotřebou energie a tak napomáhat k ochraně životního prostředí i pro budoucí generace. 100% dekorací v nabídce je výhradně typu LED . Mezi významné projekty společnosti Blachere Illumination patří mimo jiné i kompletní vyzdobení ulice Champs Elysées v Paříži, ulice Vídně či Bratislavy, obří projekty v Miláně, Monaku, Soulu či nasvícení Eiffelovy věže. Díky své nákupní síle může společnost Blachere Illumination nabídnout produkty za ceny schopné konkurence v rámci celé Evropy. Správným řízením výrobních procesů optimalizuje ceny pro zákazníky za udržení nejvyšší kvality a skvělého designu. Blachere-Illuminati on CZ svým klientům nabízí možnost prodeje, a zároveň také pronájmu dekorací jakožto zajímavou alternati vu pro jedinečné vánoční osvětlení bez nutnosti větších investi c. Tým Blachere Illumination CZ zajišťuje uskladnění, dopravu, montáž i následný servis a celkové monit orování projektu. Zajišťujeme vánoční výzdobu a dekorace pro města, obce, obchodní centra, komerční objekty či rodinné domy. Nabízíme LED světelné dekory na veřejné osvětlení, převěsy do ulic, světelné řetězy, žárovky, kabely, závěsy či stromy. Poskytujeme také 3D dekorace, tématickou a sezónní výzdobu. Vánoční dekorace, vánoce, sezónní výzdoba i tematické dekorace pro obchodní centra, obce, interiéry i exteriéry budov a domů. Kompletně od grafického návrhu po odbornou instalaci. dekorace, výzdoba, 3D dekorace, plastové ozdoby, vánoční dekorace, venkovní dekorace, vánoce, velikonoce, Halloween, LED dekorace, slavnostní osvětlení, světelné kabely, světelné řetezy, vánoční výzdoba, výzdoba města, dekorační prvky, výzdoba exteriérů, světelná výzdoba na Vánoce, vánoční dekorace,
© Blachere-Illumination CZ s.r.o. www.blachere-illuminations.cz guests, created by UNO